AKTUALITY

PODĚKOVÁNÍ

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče,
 
postupně se vracíme do podoby výuky, která je pro umělecký obor ideální, totiž výuky tváří v tvář.
Ukázky naší distanční spolupráce jsou sice průběžně zveřejňované na stránkách školy, ale patří se poděkovat takto hromadně, Vám všem. Za Vaši spolupráci, nasazení, výdrž, trpělivost a vynalézavost. Mnohému jsme se společně naučili a některé dovednosti si jistě ponecháme i do doby výuky prezenční. Už víme, že období distanční výuky společně důstojně zvládneme, ačkoliv vesměs doufáme, že se již nebude muset opakovat.
 
Děkujeme Vám tedy - a těšíme se na Vás při různých příležitostech. Připravujeme venkovní koncerty, závěrečná vystoupení a v neposlední řadě přijímací zkoušky pro nové uchazeče, vypsané do všech našich oborů. Sledujte pravidelně stránky naší školy, kde se včas dozvíte všechny potřebné informace. 
 
Kolektiv ZUŠ Dobříš
Read More

A HEADING PREFIX

Heading 2

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

A HEADING PREFIX

Heading 3

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

Pololetní koncert za dveřmi!

Zveme vás na pololetní koncert žáků hudebního a tanečního oboru, který se koná 8.2. od 18:00 ve Výstavním sále KD Dobříš.
Číst více

Vánoční večer tanečního oddělení s Ledovým královstvím

13.12.2023 proběhl v sále KD Dobříš Vánoční večer tanečního oddělení žáků MgA. Renaty Bezděkové. Druhá půle patřila dokonce premiéře „muzikálu“ Ledové království! Gratulujeme všem zúčastněným ke krásnému vystoupení!
Číst více

Sylva Krobová pokřtila s našimi žáky své nové album Chodec

24.11. v Divadle Dobeška v Praze a 25.11. v KD Dobříš pokřtila naše paní učitelka Sylvie Krobová své již šesté autorské album Chodec. Přišli podpořit Alexej Aslamas, Jan Jirucha, Štěpán Hon, komorní sbor Sylvie ze ZUŠ Dobříš a samozřejmě Bilbo. Kmotry se stali Mikoláš Chadima a ředitel naší školy Jan Voděra. Zde pár fotek z…
Číst více

Basová třída vyrazila na festival Mladí ladí jazz!

Širší jádro baskytaristů a kontrabasistů ze třídy Tomáše Lišky vyrazilo v sobotu 28.10.2023 do pražských Holešovic na koncert basového mága Mono Neona!Celou akci pořádala platforma Mladí ladí jazz – tým mladých nadšenců, kteří pořádají festival a edukační workshopy pro děti i dospělé. Koncert měl neskutečnou energii, dobrý zvuk a myslíme, že Mono Neon naše žáky…
Číst více

Přijímací zkoušky na školní rok 2021/2022

Proběhnou ve dnech...
Číst více

Poděkování

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče...
Číst více