AKTUALITY

PODĚKOVÁNÍ

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče,
 
postupně se vracíme do podoby výuky, která je pro umělecký obor ideální, totiž výuky tváří v tvář.
Ukázky naší distanční spolupráce jsou sice průběžně zveřejňované na stránkách školy, ale patří se poděkovat takto hromadně, Vám všem. Za Vaši spolupráci, nasazení, výdrž, trpělivost a vynalézavost. Mnohému jsme se společně naučili a některé dovednosti si jistě ponecháme i do doby výuky prezenční. Už víme, že období distanční výuky společně důstojně zvládneme, ačkoliv vesměs doufáme, že se již nebude muset opakovat.
 
Děkujeme Vám tedy - a těšíme se na Vás při různých příležitostech. Připravujeme venkovní koncerty, závěrečná vystoupení a v neposlední řadě přijímací zkoušky pro nové uchazeče, vypsané do všech našich oborů. Sledujte pravidelně stránky naší školy, kde se včas dozvíte všechny potřebné informace. 
 
Kolektiv ZUŠ Dobříš
Read More

A HEADING PREFIX

Heading 2

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

A HEADING PREFIX

Heading 3

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

Zveme vás na výstavu Anny Vančátové

Anna Vančátová na naší škole vyučuje kresbu a malbu. Je skvělé, že jsou naši učitelé stále kreativními a tvůrčími umělci. Gratulujeme!!!
Číst více

Remix skladby Beat It (Michael Jackson)

Další z počinů našeho Miltimediálního oboru je na světě!Pod vedením Tomáše Lišky vznikl remix skladby Beat It od Michaela Jacksona. Vytvořila jej tato tvůrčí skupina našich žáků: Antonín Žák, Michael Baránek, Viktorie Baránková a František Baránek.
Číst více

Linda Repková postupuje do krajského kola akordeonové soutěže!

22.2.2023 se konalo okresní kolo akordeonové soutěže v Sedlčanech a my opět slavíme!Linda Repková z 1. ročníku ze třídy pana učitele Petra Kafky se umístila hned na 1. místě s postupem do krajského kola Pečky!Velká gratulace Lindě a panu učiteli Kafkovi! Soutěž natáčela Česká televize, záznam můžete najít v documentárním pořadu Zprávičky na stanici Déčko.…
Číst více

Slavnostní ocenění žáků hejtmankou Středočeského kraje

10.2.2023 proběhlo v Říčanech slavnostní setkání a ocenění žáků za úspěšnou reprezentaci Středočeského kraje ve školních soutěžích ve školním roce 2021/2022.Z rukou paní hejtmanky Petry Peckové byla oceněna Natalie Tóth za 2. místo v celostátním kole v oboru saxofon. Gratulujeme a máme velkou radost!
Číst více

Ocenění na soutěži v Rožmitále!

21.2. 2023 se zúčastnili žáci Literárně-dramatického oboru soutěže ZUŠ v Rožmitále pod Třemšínem. Máme obrovskou radost, protože obě naše skupiny se umístily ve stříbrném pásmu!Gratulujeme!
Číst více

Jonáš Hugo Duchek kompletní produkce klipu

Jonáš nacvičil a zahrál na kytaru (třída p. uč. Heráka)Nahrál a zpracoval zvuk (multimediální obor T. Lišky)Vytvořil animaciCelé dílo zpracoval a dotáhl do konce. Gratulujeme!
Číst více

Přijímací zkoušky na školní rok 2021/2022

Proběhnou ve dnech...
Číst více

Poděkování

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče...
Číst více