AKTUALITY

PODĚKOVÁNÍ

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče,
 
postupně se vracíme do podoby výuky, která je pro umělecký obor ideální, totiž výuky tváří v tvář.
Ukázky naší distanční spolupráce jsou sice průběžně zveřejňované na stránkách školy, ale patří se poděkovat takto hromadně, Vám všem. Za Vaši spolupráci, nasazení, výdrž, trpělivost a vynalézavost. Mnohému jsme se společně naučili a některé dovednosti si jistě ponecháme i do doby výuky prezenční. Už víme, že období distanční výuky společně důstojně zvládneme, ačkoliv vesměs doufáme, že se již nebude muset opakovat.
 
Děkujeme Vám tedy - a těšíme se na Vás při různých příležitostech. Připravujeme venkovní koncerty, závěrečná vystoupení a v neposlední řadě přijímací zkoušky pro nové uchazeče, vypsané do všech našich oborů. Sledujte pravidelně stránky naší školy, kde se včas dozvíte všechny potřebné informace. 
 
Kolektiv ZUŠ Dobříš
Read More

A HEADING PREFIX

Heading 2

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

A HEADING PREFIX

Heading 3

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

Na adventním koncertě našich žáků si zahrál i starosta města

Ve čtvrtek 24. listopadu se v Zrcadlovém sále dobříšského zámku odehrál tradiční adventní koncert žáků a učitelů ZUŠ Dobříš. Návštěvníci si užili nejen krásnou hudbu a zpěv, ale na všechny čekalo také překvapení v podobě vystoupení starosty města Ing. Pavla Svobody, kterému tímto děkujeme za rozšíření dechové sekce ZUŠ. Krásný článek o celé akci napsala…
Číst více

Adventní koncert

24.11.2022 Vás srdečně zveme na Adventní koncert do Zrcadlového sálu na Zámku Dobříš!
Číst více

Šimon Svoboda – Tři tečky

Jedna z absolventských skladeb Šimona Svobody, který je zároveň jejím autorem! Krásná skladba, krásný citlivý přednes… Gratulujeme!!!Udělali jste s paní učitelkou Lucií Tóth velký kus práce… Záznam a zpracování: žáci Multimediálního oboru – Jakub Malčánek & Matěj Duchaj
Číst více

Duhová maminka

tak se jmenuje další dílo vzniklé ve spolupráci s obory Literárně dramatickým a Multimediální tvorbou.Putavý příběh o tom, co vás čeká, když namísto šálku s kávou vypijete zmizík! NASTUDOVÁNÍ A MENTORINGAndrea Krejčová (Literárně dramatický obor)MgA. Tomáš Liška (Multimediální tvorba) ÚČINKUJÍJitka KořínkováElla HampejsováLaura LachmanováAnežka JežkováEvelína Matoušová HUDBA, ZVUK, RUCHY & ZVUKOVÝ DESIGNMatěj DuchajAdéla ŠlégrováJakub MalčánekŠimon Svoboda…
Číst více

Vernisáž s hudbou ze ZUŠ

Výtvarnice Veronika Rejfířová bude po čase opět vystavovat na Dobříši!13.10. od 18:00 v KD Dobříš zahrají k vernisáži naše děti ze ZUŠ. Kačenka Voděrová, Natálka Fodorová z klavírní třídy Lucie Tóth a na saxofon Natálka Tóth ze třídy Toma Hustolese. Přijďte potěšit své smysly, těšíme se na Vás!
Číst více

Další z počinů Literárně dramatického oboru (LDO) je na světě!

A opět ve SVĚTOVÉ PREMIÉŘE!Scénář tohoto příběhu totiž vytvářeli naši žáci během zkoušek s paní učitelkou Andreou Krejčovou. Nastudování: Andrea Krejčová Účinkují: Evelína Matoušová, Anežka Ježková, Jitka Kořínková, Ella Hampejsová, Laura Lachmanová, Magdaléna Kramplová, Sára Křížová, Karolína Zelenková, Beata Pilecká a Šimon Brožek.
Číst více

Přijímací zkoušky na školní rok 2021/2022

Proběhnou ve dnech...
Číst více

Poděkování

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče...
Číst více