AKTUALITY

PODĚKOVÁNÍ

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče,
 
postupně se vracíme do podoby výuky, která je pro umělecký obor ideální, totiž výuky tváří v tvář.
Ukázky naší distanční spolupráce jsou sice průběžně zveřejňované na stránkách školy, ale patří se poděkovat takto hromadně, Vám všem. Za Vaši spolupráci, nasazení, výdrž, trpělivost a vynalézavost. Mnohému jsme se společně naučili a některé dovednosti si jistě ponecháme i do doby výuky prezenční. Už víme, že období distanční výuky společně důstojně zvládneme, ačkoliv vesměs doufáme, že se již nebude muset opakovat.
 
Děkujeme Vám tedy - a těšíme se na Vás při různých příležitostech. Připravujeme venkovní koncerty, závěrečná vystoupení a v neposlední řadě přijímací zkoušky pro nové uchazeče, vypsané do všech našich oborů. Sledujte pravidelně stránky naší školy, kde se včas dozvíte všechny potřebné informace. 
 
Kolektiv ZUŠ Dobříš
Read More

A HEADING PREFIX

Heading 2

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

A HEADING PREFIX

Heading 3

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

Gerda a Káj

Představujeme záznam dalšího autorského představení, který společně vytvořili a nazkoušeli žáci Literárně dramatického oboru na naší škole. Nastudování vedla paní učitelka Andrea Krejčí. Gratulujeme!!!
Číst více

Černé štěstí

Mrkněte na záznam autorského představení Černé štěstí v podání žáků Literárně dramatického oboru, se kterými nastudovala paní učitelka Andrea Krejčí.
Číst více

První místo v recitační soutěži pro Adélu Pileckou!

Adéla Pilecká se umístila na prvním místě ve své kategorii na recitační soutěži v Památníku Karla Čapka. Velké gratulace!
Číst více

Nebe plné hvězd

Představení Nebe plné hvězd, nazkoušel Jiří Bilbo Reidinger s žáky pěvecké třídy Sylvie Krobové na soustředění v posledním květnovém víkendu v obci Bzová. Premiéra tohoto kusu spolu s celým koncertem proběhne na zámku Březnice a to 29.5.2023 od 18:00. Srdečně Vás zveme!
Číst více

LDO vyrazilo na divadelní festival

23.5. proběhl v Rožmitálu pod Třemšínem divadelní festival LDO pro okres Příbram. Naši starší žáci Literárně dramatického oddělení se festivalu zúčastnili s inscenací ,,Gerda a Kaj“ a všichni si to náramně užili! Děkujeme organizátorům ZUŠ J.J. Ryby v Rožmitále pod Třemšínem za výbornou organizaci celého festivalu!
Číst více

Absolventský koncert!

Srdečně zveme na Absolventský koncert do Zrdcadlového sálu dobříšského zámku!
Číst více

Přijímací zkoušky na školní rok 2021/2022

Proběhnou ve dnech...
Číst více

Poděkování

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče...
Číst více