AKTUALITY

PODĚKOVÁNÍ

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče,
 
postupně se vracíme do podoby výuky, která je pro umělecký obor ideální, totiž výuky tváří v tvář.
Ukázky naší distanční spolupráce jsou sice průběžně zveřejňované na stránkách školy, ale patří se poděkovat takto hromadně, Vám všem. Za Vaši spolupráci, nasazení, výdrž, trpělivost a vynalézavost. Mnohému jsme se společně naučili a některé dovednosti si jistě ponecháme i do doby výuky prezenční. Už víme, že období distanční výuky společně důstojně zvládneme, ačkoliv vesměs doufáme, že se již nebude muset opakovat.
 
Děkujeme Vám tedy - a těšíme se na Vás při různých příležitostech. Připravujeme venkovní koncerty, závěrečná vystoupení a v neposlední řadě přijímací zkoušky pro nové uchazeče, vypsané do všech našich oborů. Sledujte pravidelně stránky naší školy, kde se včas dozvíte všechny potřebné informace. 
 
Kolektiv ZUŠ Dobříš
Read More

A HEADING PREFIX

Heading 2

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

A HEADING PREFIX

Heading 3

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

Tři premiéry Literárně dramatického oddělení!

Literárně dramatické oddělení (LDO) – kde se objeví, sklízí úspěchy. Přijďte se příští týden podívat na tři premiéry najednou! Ano, slyšíte dobře PRE-MI-É-RY tedy představení, které děti a paní učitelka Andrea Krejčová komplet vytvořili, vymysleli a nazkoušeli <img height="16" width="16" src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/2/16/1f973.png" alt="
Číst více

Houslová třída boduje v krajském kole!

Tereza Kulštejnová, žákyně 3. ročníku hry na housle, obdržela 2. cenu v krajském kole soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, které se konalo 5. 4. 2024 v Mladé Boleslavi. Na pódiu si, stejně jako v okresním kole, opět zahrály s paní učitelkou Petrou Křížkovou. V publiku fandily a velkou oporou jí byly také její…
Číst více

Další úspěchy ze soutěží, tentokrát z houslové třídy Julie Svěcené!

V okresním kole ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, které se konalo 28.2.2024 v Příbrami, získala 1. cenu s postupem do krajského kola žákyně 3. ročníku hry na housle Tereza Kulštejnová (ze třídy Julie Svěcené). Za klavírní doprovod a oporu na pódiu děkujeme p. uč. Petře Křížkové a všem zúčastněným obrovské gratulace!
Číst více

Úspěchy literárně dramatického oboru na recitační přehlídce!

Žákyně literárně dramatického oboru BcA. Andrey Krejčové se zúčastnily okresního kola recitační přehlídky Dětská scéna v Rožmitále pod Třemšínem. Domů si odvezly postupy do krajského kola. Gratulujeme Jitce Kořínkové a Adéle Pilecké!
Číst více

Úspěchy klavírní třídy Lucie Karlové na soutěži

29.2.2024 proběhlo okresní kolo v klavírní hře. MgA. Lucie Karlová opět jsem pojala soutěž, v rámci toho, co povinný repertoár umožňuje, také jako propagaci současné tvorby. Na soutěž se dokonce přijel podívat i samotný pan profesor skladatel Pavel Trojan a tak za laskavé přítomnosti pana profesora každá z našich slečen uvedla jeho krásná díla. Byl…
Číst více

Pololetní koncert za dveřmi!

Zveme vás na pololetní koncert žáků hudebního a tanečního oboru, který se koná 8.2. od 18:00 ve Výstavním sále KD Dobříš.
Číst více

Přijímací zkoušky na školní rok 2021/2022

Proběhnou ve dnech...
Číst více

Poděkování

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče...
Číst více