AKTUALITY

PODĚKOVÁNÍ

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče,
 
postupně se vracíme do podoby výuky, která je pro umělecký obor ideální, totiž výuky tváří v tvář.
Ukázky naší distanční spolupráce jsou sice průběžně zveřejňované na stránkách školy, ale patří se poděkovat takto hromadně, Vám všem. Za Vaši spolupráci, nasazení, výdrž, trpělivost a vynalézavost. Mnohému jsme se společně naučili a některé dovednosti si jistě ponecháme i do doby výuky prezenční. Už víme, že období distanční výuky společně důstojně zvládneme, ačkoliv vesměs doufáme, že se již nebude muset opakovat.
 
Děkujeme Vám tedy - a těšíme se na Vás při různých příležitostech. Připravujeme venkovní koncerty, závěrečná vystoupení a v neposlední řadě přijímací zkoušky pro nové uchazeče, vypsané do všech našich oborů. Sledujte pravidelně stránky naší školy, kde se včas dozvíte všechny potřebné informace. 
 
Kolektiv ZUŠ Dobříš
Read More

A HEADING PREFIX

Heading 2

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

A HEADING PREFIX

Heading 3

Add a couple of lines elaborating on the heading.
You can list your features, products or services in such sections. Make sure you sum things up and put them in attractive words.

Koncert plný originálů!

Unikátní koncert si pro Vás připravila klavírní třída Lucie Tóth spolu s žáky z Multimediálního oboru Tomáše Lišky! Za účasti většiny autorů, zazní současná díla pro klavír a stejně tak originální tracky vytvořené našimi žáky v hodinách Multimediální tvorby…Rozhovor s autory večera pro portál Dobříšsko aktuálněBude se nač těšit!!!
Číst více

Nové představení Literárně dramatického oboru!

V pondělí 20.6.2022 pro vás máme připravené další skvostné představení našeho nově vzniklého Literárně dramatického oboru!
Číst více

Koncert žáků klavírní třídy Lucie Tóth a jejích hostů

V pondělí 6.6.2022 od 18:00 ve Výstavním sále KD Dobříš.
Číst více

Úspěchy a novinky našich žáků Literárně – dramatického oboru!

Žačky Andrey Krejčové z Literárně – dramatického oboru slavily úspěchy na recitační soutěži, která se konala 30.5.2022 v Památníku Karla Čapka. Ema Zemanová a Adéla Pilecká se umístily na 2. a 3. místě! Gratulujeme! Účast žaček ZUŠ Dobříš Karolíny Zelenkové a Adély Pilecké na krajském kole recitační soutěži v Kolíně. 24.5.2022 se uskutečnil Interpretační večer…
Číst více

Koncert basové třídy

Zveme Vás na koncert basové třídy Tomáše Lišky na ZUŠ Dobříš! Vystoupí na něm jak hráči na basovou kytaru, tak naše první vycházející kontrabasová hvězda!
Číst více

Přijímací zkoušky na školní rok 2021/2022

Proběhnou ve dnech...
Číst více

Poděkování

Vážené žákyně a žáci, milí rodiče a prarodiče...
Číst více